Kočičí přání – internetová charitativní akce (vánoční kolo 2019)

Děláte rádi ostatním radost? 🙂 Opuštěné kočičky z rozličných depozit a útulků z celé České republiky se každé Vánoce těší na to, že budou štědře obdarovány hodnými dárci a že dostanou dárečky v podobě krmiva či steliva či prostředky na vylepšení kočičích depozit (škrabadla, toalety atp.). Věříme, že i letošní vánoční kolo Kočičího přání pomůže opuštěným kočičákům splnit jejich přání.

Internetová charitativní akce Kočičí přání bude probíhat od 15. 12. 2019 do 5. 1. 2020. Jak celá tato akce funguje? Na webových stránkách www.kociciprani.cz si najdete útulek či spolek, který chcete podpořit, vyberete si některou z inzerovaných kočiček a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce do tzv. „mističky“. „Mistička“ je příspěvek sloužící na úhradu nákladů na život v útulku (krmivo + stelivo, nikoli však veterinární ošetření).

Poté, co peníze od vás dorazí na bankovní účet dané organizace (o čemž se můžete přímo přesvědčit na transparentních účtech jednotlivých organizací), spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám do jednoho měsíce po skončení této charitativní akce přijde fotografie obdarované kočičky s jejím dárkem. Další podrobnější informace k této internetové charitativní akci naleznete zde. Kočičky nejen z depozit našeho spolku, ale i z mnoha dalších neziskových subjektů z celé České republiky vám budou vděčné za vánoční dárečky a plné mističky.

Obrovské poděkování patří nejen vám, hodným dárcům, ale zejména pořadatelskému týmu Kočičího přání, bez kterého by tahle úžasná a velmi přínosná forma charity nikdy nevznikla. Vážíme si velkého úsilí, energie, nadšení a volného času, které pořadatelé této akci věnují.