Ariana (VS 66)

Ariana – siamská kočička odebraná z množírny

Ariana má od října 2023 tři úžasné kmotřičky, paní Danu Zahoříkovou, paní Radanu Floriánovou a paní Jitku Šimandlovou, které se jí skládají na její veterinární dietu. Za jejich štědrou podporu jim velmi děkujeme! ❤️❤️❤️

Kontakt: Linda Šternerová – tel. 734 143 727, email: sternerova.linda@gmail.com


Je to cca sedmiletá “čistokrevná” siamka, se kterou se život nemazlil. Ariana byla v roce 2018 odebraná naší organizací z množírny. Její starší brácha je zároveň její táta. To po něm podědila tyhle parádně krátké tlapky. Je to vlastně takový kočičí jezevčík. Také má deformovanou pravou přední nožku (pravděpodobně neléčená zlomenina), pajdá na zadní a kromě svých dvou dvounožců se bojí lidí. Ariana byla pravděpodobně mlácena a nebylo s ní zacházeno vůbec dobře, což zanechalo své následky. Ano, i takhle může vypadat mamina, která rodí “Siamská koťátka bez PP, levně a ihned k odběru.

Ariana i po několika letech trpí psychickými problémy a odmítá používat záchodek. Zároveň jí letos na jaře bylo diagnostikované chronické selhání ledvin. Z tohoto důvodu je nabízena v rámci adopce na dálku, příspěvek na její péči nám pomůže pokrýt část nákladů spojených s renální dietou a přípravky na podporu ledvin.