Bagetka (VS 040)

Bagetka
VS 040

Kočička má od dubna 2020 hned celý tým kmotřiček – úžasné sestřičky z FN Plzeň. Moc děkujeme! 🙏❤️🐈


Kočka, narozena cca v květnu 2017
Odchycena 14. 2. 2018 v ulici Brojova, Plzeň – Slovany, 14. 2. 2018
Kastrace: 15. 2. 2018
Amputace zadní nohy (stará zlomenina, otlak): v listopadu 2018

Kastrovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná, FeLV a FIV negativní

Depozitum: Pavlína P. – Dlouhá Ves u Sušice, email: Panova.P@seznam.cz, tel.: 723 922 206 (sms)


Bagetka je číča tak trošku plachá, tak trošku drzá a tak trošku boží. Kočky miluje,ale před lidmi se zatím stydí… Ovšem taky jde depozitní tetě úplně klidně pít čaj z hrníčku, když sedí hned vedle. 🙂 Je to prostě správná kočičina, co si jenom trošku pomaleji zvyká… Miluje kočičí kolektiv, vychází bez potíží s kocourky i kočičkami, neleká se ani klidnějšího psa.

Byla k nám přijata, protože do lokality se nemohla vrátit – má na zadní nožce starou zlomeninu, která ji velmi omezuje v pohybu, venku na ulici v dost frekventované lokalitě by asi dlouho nepřežila.

Bagetí k nám řišla se starou zlomeninou zadní nohy. Dlouho jsme doufali, že o nožičku nebude muset přijít, ale tvořil se jí tam nepříjemný otlak až do masa. Proto koncem listopadu 2018 musela být nožička amputována. Bagetí se s handicapem srovnala více než skvěle a tváří se, že jednu zadní nohu snad ani nikdy neměla…

Protože jsme do dubna 2020 nezískali žádného zájemce o adopci, dohodli jsme se, že kočičku už kvůli plachosti a hendikepu dál nabízet nebudeme.