Barrique aka Bari babi (VS 046)

Barrique aka Bari babi (VS 046)

Asi 18letá kočičí bábinka
Přijatá: 17. 3. 2021
Odčervená, očkovaná, kastrovaná

Barrinka má od března 2021 svoji hodnou tetičku kmotřičku kočičí vílu, které za podporu této starší kočičky mockrát děkujeme! 🐈♥️🙏 Kromě toho má Barrinka  ještě druhou kmotřičku, tetu Míšu, které též patří veliké díky! 🐈♥️🙏

Žije v depozitu „Casa de Irenka“ v Plzni  na Skvrňanech


Kočičí seniorka (v očkovacím průkazu na uvedeno v kolonce jméno pouze Kočka 🤦) žila se svou první majitelkou, která odešla do domova pro seniory. Kočičku si vzít s sebou nemohla, a tak se tedy dohodla se zájemci, že jim kočičku přenechá. Původně měla v plánu ji nechat uspat. Noví majitelé si ji ponechali velmi krátkou dobu. Poté, co zjistili, že kočičí seniorka, u nás se jménem Barrique, má bolavé klouby, a to tak, že ji znemožňují běžný pohyb, se kočičky vzdali. Opět s nápadem, zda ji tedy skutečně nenechat uspat. Tohle řešení nám ale přišlo předčasné. Kočička skončila na naší veterině – s bolavými klouby, vyhublá, ale naštěstí podle krevních testů s dobrým stavem jater a ledvin.

Bábinka je teď skutečně bolavá. Je to vidět i na stylu posezu. Je to vidět i při pokusech použít WC. Ale už je po prvním ošetření a na té správné dietě. Dostala depotní ATB, gastrointestinální kapsičky a dietní granulky pro zlepšení kloubů. Navíc i sirup, který je také podpůrnou léčbou.

S ohledem na její stav a věk bude pouze ve virtuální adopci.