Bonnie

Bonnie – tmavá holčička

Narozena: v květnu 2022
Přijata: 13. 5. 2022
Odčervená, očkovaná
FIV a FeLv negativní

Kontakt: Irena Kabátová – tel: 728 139 475, email: Irena.Kabatova@seznam.cz


Žila, byla jedna babka, ale neměla tři jabka. Měla kočku, kterou za celou dobu nevzala ani jednou na veterinu – ani jednou. 😿 Dokonce neměla pro ni ani přepravku (proč taky, nosit kočku v náručí je přeci cool). A kočka, pochopitelně nevykastrovaná, jednou zdrhla na procházku ven. A protože je fešanda, při návratu už byla v očekávání.

Babka z našeho příběhu, co neměla tři jabka, strčila pomyslně hlavu do písku a nechala čas plynout. Až do doby, kdy kočka porodila tři koťata. Řev, který se ozýval z jejího přízemního bytu, zaslechla jedna hodná kočičí duše, která si dala dvě a dvě dohromady. Z odposlechu zjistila, že nad kočkou, ale hlavně potomstvem, se rychle stahují mračna, a to ta nejčernější. 😿 Tak ta dobrá duše zazvonila a nabídla pomoc.

Tahle krásná uvrněná holčička prospívá v depozitu tety Ireny pod dohledem svojí maminky. Má za sebou dvojí očkování a čipování a je tak plně připravena k odchodu do nového milujícího domova – ideálně k jinému kočičímu kamarádovi a do zabezpečených podmínek. (Samotné by jí zřejmě bylo smutno.)