Brumlík

Brumlík – mourovatý kotěcí chlapeček

Věk při příjmu: cca 10 týdnů
Přijatý: 8. 11. 2022
Odčervený, odblešený

Kontakt: Depozitum Pavlíny Pánové (Dlouhá Ves u Sušice) – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz


Tento rozkošný kotěcí chlapeček byl nalezen na hlavní silnici protínající obec Dlouhá Ves u Sušice. 😿 Málem ho rozmázlo auto, když se pokoušel silnici přecházet – naštěstí se mu ale nic nestalo a na silnici zůstal sedět jako pecka. 🙏 Měl obrovské štěstí v tom směru, že v Dlouhé Vsi žije naše dlouholetá členka Pavlína, úžasná milovnice koček, která se k tomuto incidentu nachomýtla a která hned kocourka ze silnice odnesla do bezpečí svého domova.

Pavlína se snažila zjistit, kdo je majitelem tohoto roztomilého chlapečka, nikdo se k němu ale bohužel nehlásil. Kočičáček dostal jméno Brumlík a absolvoval základní veterinární prohlídku, odčervení a odblešení. V budoucnu bude též naočkován a načipován a poté bude připraven k odchodu do nové milující rodiny. 😽

Ideální by bylo, kdyby nový domov nalezl v domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije, aby měl kočičího parťáka na hraní či skotačení. (Je to prostě hravé aktivní kotě.) 😽 Je zvyklý též na přítomnost pejsků. Nutností pro osvojení jsou zabezpečené podmínky.