Čert a Káča

Čert a Káča
Sourozenecká dvojice – černý kotěcí chlapeček a černobílá holčička

Narozeni: na jaře 2022
Přijatí: 13. 9. 2022
Odčervení, očkovaní, kastrovaní (24. 10. 2022)
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Věra Mattasová – tel. 603 811 878, email: vera.mattasova@kocici.cz


Dne 13. 9. 2022 byla tato sourozenecká dvojice nalezena v průmyslovém areálu fabriky u obce Blovice (okr. Plzeň-jih). Zaměstnancům továrny se obě koťata rychle podařilo odchytit, přechodně je umístili do kanceláří společnosti a zkontaktovali městskou policii. Strážníci městské policie v Blovicích oslovili nás, a jelikož se u nás právě uvolnilo místo, oba sourozence jsme přijali.

Již bezprostředně po příjmu bylo naprosto jasné, že obě koťátka mají vybudované hygienické návyky, umí chodit na kočičí záchod a jsou na lidi zvyklá. Proto je nám jasné, že byli někým bezohledně vyhozeni ven – zřejmě si je někdo vzal domů coby malinkatá roztomilá koťátka, která když povyrostla, byla již na obtíž, a tak je jich majitel nehezky zbavil. 😿

Čert i Káča prošli vstupní veterinární prohlídkou a byli šetrně odčerveni. Postupně též absolvovali dvojí očkování, čipování a kastraci – nyní jsou proto plně připraveni pro adopci. Nejlepší by samozřejmě bylo, pokud by nový domov nalezli společně – moc to oběma přejeme. 😽 Nutností pro osvojení jsou zabezpečené podmínky.