Čokapik (Kejsík)

Čokapik (Kejsík) – kocourek, narozen 08/2018, očkovaný, FIV/FeLV negativní

Depozitum Lukáše Č. – tel.: 728 250 703, email: lukablack@seznam.cz

V roce 2018 Čokapik našel nový domov, dne 12. 5. 2019 byl nicméně vrácen zpět, novou milující rodinu již proto hledá podruhé.


Miloučký a extra mazlivý kocourek měl naprosto příšerný start do života. Jako měsíční miminko ho před utopením zachránila všímavá holčička. A protože se bála, co na kotě řekne dědeček, měla malého zavřeného v králíkárně. Asi si nemusíme povídat, jak bylo kotě vyděšené a nešťastné a že jen plakalo a naříkalo. Naštěstí přišla záchrana číslo dvě – sousedka, která ten nářek slyšela, prcka se ujala a vypiplala ho na kotěcím sunaru. Paní se ovšem nyní dostala do složité životní situace a o prcka se nemohla dále starat, proto požádala o pomoc nás.

Čokapik je tedy nyní v jednom našem depozitu, nadšený že společnosti podobně starých kočiček i depozitního strejdy a čeká na nový a trvalý domov. Hledáme pro něj jen ten nejlepší, v bezpečných bytových podmínkách, ideálně s dalším kočičím kamarádem na zlobení. Je zvyklý i na děti.

V roce 2018 Čokapik nalezl nový domov, dne 12. 5. 2019 byl nicméně do depozita vrácen z důvodu stěhování. Novou milující rodinu proto hledá již podruhé.