Čupka (VS 041)

Čupka
VS 041

❤️ Kočička má od října 2020 svoji kmotřičku. Moc děkujeme! 🙏 ❤️


Kočka, narozena cca v květnu 2010, očkovaná, odčervená, kastrovaná, FeLV a FIV negativní

Depozitum Pavlíny Pánové (Dlouhá Ves u Sušice) – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz


Čupina je v jednom z našich depozitu už od roku 2012. Ano, už takhle dlouho… Je to sice krasavice inteligentní, ale prostě dost specifická nátura s vždy jasným názorem.

Čupi k nám přišla přímo z rodiny, která ji jako malou našla topící se v přehradě. Byl to takový klasický scénář – kočky do vztahu přivedl muž, paní je nenáviděla a jakmile měla možnost „vymluvit se“ na dítě, kočky prostě musely pryč. A hned po příjmu bylo jasné, že Čupi měla s paní dost peklo… Byla naprosto vynervovaná a psychicky rozložená, čurala skoro čistou krev kvůli zanedbanému zánětu, bála se jakéhokoli lidského pohybu a ze strachu byla i agresivní. Trvalo nám, než jsme ji dali zdravotně i jakž takž psychicky do kupy.

Čupinka je tak trošku nervák dosud. Není spokojená ve větším kočičím kolektivu – takže je jasné, že prostředí depozita tomu nenahrává. Je to kočka, která se silně zafixuje na svého člověka a toho prostě bezmezně miluje. A špatně snáší jakékoli změny. Její problém je, že svůj nesouhlas se změnou, vyjadřuje močení mimo WC. Je to sice nepříjemné, ale věříme, že pokud by Čupi našla domov v klidné domácnosti, kde by měla jistotu a oporu v novém paníčkovi, nic takového by se nedělo.

Čupi je jinak perfektní parťák pro lidi, mazlivá, milá, hrozně speciální a svá. Dokonalá číča pro kočičího znalce, který bude mít zprvu trpělivost a dá jí čas se aklimatizovat ve spolupráci s depozitní tetou. Pořád doufáme, že Čupka jednou fajn domov najde. Ona si to zaslouží…

Hledali jsme pro ni nové působiště pouze v bytě či domě s bezpečným výběhem, ale po osmi letech neúspěšného hledání nového domova jsme to vzdali. Čupí už je naše. Zůstane u nás a nebudeme ji už více nabízet. Jsi už naše, lásko kočičí !😘