Edudant

Edudant – kocour, narozen 08/2018, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný (14. 3. 2019), FIV/FeLV negativní


Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Edudant se k nám dostal jako měsíční mimino společně s bráškou Francimourem a maminou Margot. Ač byla jejich mamina plachá, kluci se od začátku lidí prostě nebáli. Zvlášť Edudant byl vyloženě zaujatý podivnými dvounožci, se kterými byla ale sranda, dalo se jim fajnově spát na klíně a nosili jídlo. Hlavně to jídlo ho teda zajímalo už od malinka a zajímá ho velmi dosud.

Edu je z dvojice takový oraženější, sebevědomější, vyrovnanější pohodář. No a fešák to je, to je jasná věc! Roste do proporcí velkého, svalnatého kocoura s dlouhýma nohama a špičatým nosákem. Edudanto je úžasný mazel a snad ještě úžasnější parťák pro další kočky. Má jednoduše perfektní povahu – vyjde s každým, nevyvolává konflikty, líbí se mu i psiska a zvládl by i soužití s bezva dětmi.

Hledáme pro něj nový domov pouze v bytě či domě se zabezpečeným výběhem, nutný je další kočičí kamarád a samozřejmě by ho hodně potěšila společná adopce s bráškou Francimourem. Kluci mají mezi sebou dost silné pouto a skvěle se doplňují i povahově.