Felix

Felix – kocour, cca 7,5 let, kastrovaný, očkovaný

Odchycen 26. 4. 2016 – Klatovy, Podhůrčí
Kastrovaný: 4. 5. 2016 + ošetření zubů

Depozitum Pavlíny Pánové – Klatovy, tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Felix byl odchycen v Klatovech v Podhůrčí. Je na něm vidět, že žil klasickým životem venkovního bezprizorního kocoura. Felix je samá jizva, zuby měl v dost špatném stavu, oči zanícené, byl obrovsky začervený a trvalo mu, než se v depozitu adaptoval. Dlouhou dobu také trvalo, než se ho podařilo dát dokupy, ale výsledek stojí opravdu za to. Dnes je z něj fešácký miláček s jasným pohledem, který si bydlení s lidmi užívá plnými doušky. Je to skvělý společník, který se nevnucuje, ale stále se drží poblíž. Nevadí mu společnost dalších koček, koťat ani psů. A jaký je z něj krasavec! Na fotkách moc nevynikne jeho nádherný kouřovobílý kožíšek – nejlepší je Felixe potkat naživo. 🙂

Felix bude potřebovat v novém domově hlavně milující páníčky, kteří ho nechají chrupat v peřinách a budou ho rozmazlovat. Venku už žil – a vůbec mu to nechybí. Hledáme pro něj nový domov v bytě, klidně s další kočičím kamarádem, ale nevadilo by mu ani být kočičím jedináčkem. Felixe nedoporučujeme k malým dětem – je to už pán ve středních letech a jako takový ocení klídeček a pohodu.