Gabriel

Gabriel – zrzavý kotěcí chlapeček

Narozen: jaro / léto 2022
Přijatý: 14. 7. 2022
Odčervený, odblešený, 1 x očkovaný
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Věra Mattasová – tel. 603 811 878, email: vera.mattasova@kocici.cz


Gabriel je zrzavý kotěcí chlapeček, který na nový domov čeká v depozitu naší obětavé tety Adély v Blatné (okr. Strakonice). Jedná se o kotě zachráněné Adéliním partnerem ze stromu v jedné obci na Plzeňsku. Při zjišťování a dotazování ve vsi, čí koťátko je a komu patří, bylo místními pouze sděleno, že koťátko není ničí, a tak se dostalo k nám. Jedná se tedy o klasické namnožené venkovské kotě, o které nikdo z místa nálezu nejevil bohužel sebemenší zájem.

Gabriel si tedy nyní užívá teplý pelíšek, plnou mističku a láskyplnou péči. Je to velmi milý, přátelský a mazlivý kocourek, který si nadšeně užívá jak společnost lidí, tak ostatních kočiček. Velmi rád si hraje s dalšími koťátky, která u tety Adély též vyhlížejí nové milující domovy – s černou kotěcí holčičkou Wandou i bílomourovatým chlapečkem Pietrem.

Gabriel bude k dispozici k osvojení po dokončení 2. očkování, které proběhne počátkem října. Jelikož se jedná o hravé koťátko, bylo by ideální, pokud by si Gabriela osvojila domácnost, ve které již nějaký kocourek či kočička žije. Nutností pro osvojení jsou zabezpečené podmínky.