Honzík

Honzík – mourovatý kotěcí kluk

Věk při příjmu: cca 1 měsíc
Přijatý: 24. 6. 2023
Odčervený, očkovaný, čipovaný, očičko v léčení
FIV a FeLV negativní

Depozitum – Olga Koncevičová: tel. – 724 115 763


Všechna tři koťata (Honzík, Johanka i Eliška) byla nalezená dva kilometry na polní cestě za obcí Újezd nade Mží. Nikde nikdo nebyl – ani máma, ani noha, ani nic. 😿 Tři asi měsíční totálně zablešení a totálně hladoví bumbrlíčci – dvě holčičky a kluk.

Evidentně byli několik dní bez stravy. 😿 Nyní se cpou, povídají u toho a děkují. 😽  Jejich depozitní teta je nakrmila, odblešila a když je začala vracet do karantény, miminka se vracela k ní nazpět, že se chtějí mazlit. Teta je pravidelně krmila mlékem a postupně je naučila na pevnou stravu.

Jsou to ty nejvymazlenější koťátka, která vám budou dělat společnost všude. Milují lidskou společnost, přiběhnou a dožadují se pohlazení, podrbání, poškrábání. Miláčci pro radost. ❤️

Mají za sebou kompletní veterinární kolečko, ve dvou měsících první očkování, ve třech druhé. Můžeme je proto vyslat do nových domovů. Buď společně nebo k jinému kočičímu kamarádovi. (Samotným by jim pravděpodobně bylo v nové domácnosti příliš smutno.) Pouze do zabezpečených podmínek.