Hunna

Hunna

Trojbarevná kotěcí holčička
Narozena: v létě 2022
Přijatá: 23. 11. 2022
Odčervená
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Linda Šternerová – tel. 734 143 727, email: sternerova.linda@gmail.com


Partner naší skvělé členky Lindy z Blovic tuhle kotěcí holčičku nalezl na podobném místě a za podobných okolností jako chlapečka Ulvíka – zřejmě se tedy jedná o sourozence. 😿 Na rozdíl od Ulvíka, který byl pravděpodobně posledním, a tudíž nejslabším koťátkem z celého vrhu, na tom byla jeho sestřička zdravotně podstatně lépe – již při příjmu měla adekvátní hmotnost a byla bez vážnějších zdravotních potíží.

Po příjmu podstoupila základní zdravotní prohlídku, testy na nemoci FIV a FeLV (s negativním výsledkem) a byla šetrně odčervena. Čeká ji postupně dvojí očkování a čipování a poté bude plně připravena k odchodu do nového domova. 😽

Je to neobyčejně živá, temperamentní a velmi hravá kotěcí slečna, která v novém domově bude potřebovat množství pozornosti. 😻 Ideální by bylo, kdyby domov nalezla v domácnosti, ve které již nějaká kočička či kocourek žije. (Jako jediné kočce v domácnosti by jí zřejmě bylo velmi smutno a podle všeho by se též dosti nudila.) 😽 Nutností pro osvojení budou též zabezpečené podmínky.