Jaroušek

Jaroušek – kocour, narozen cca v květnu 2018, očkovaný, odčervený, FIV/FeLV negativní, kastrovaný (20. 9. 2018), čipovaný

Původně umístěný (č. 1071.), vrácený z adopce

Depozitum: Olga Koncevičová, tel: 724 115 763


Kotěcí banda Olinka, Jaroušek a Renatka (již našla nový domov) – tedy ROJ, byla odchycena společně s kočičí maminou v létě 2018 ve vilové čtvrti v Plzni, kam se prostě přitoulala. Prckové již byli odrostlí a teprve v našem depozitu poznali lidský dotek, proto byli zprvu trošku vyplašení a nevěděli, co si o tom všem myslet. Depozitní teta se strejdou s nimi měli spoustu práce, ale podařilo se jim v těchto kočičkách vykřesat oblibu k lidem. 

Přenádherný elegán Jára, který se pyšní atraktivně mramorovaným kožíškem, je povahově naprosto zlaté stvoření. Zprvu trošku stydlín, ale když mu dáte čas a prostor, rozkvete vám jako květinka a stane se z něj ten nejumazlenější a nejsladší kocourek na celém světě. Rád se chová v náruči a nechává si u toho šimrat bříško, nu čirý požitkář. Stejně jako jeho sestřičky je dokonalým parťákem do kočičího kolektivu, je velmi mírný a nevyvolává žádné rozepře.

Pro šviháka Járu hledáme nový domov pouze v bytových podmínkách.