Josefínek

Josefínek – zrzavobílý velký kocourek

Věk při příjmu: cca 2 roky
Přijatý: 26. 1. 2023
Kastrovaný, čipovaný, odčervený, očkovaný
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Kabátová – tel: 728 139 475, email: Irena.Kabatova@seznam.cz


Josefínek je krásný veliký kocour, který žil v Plzni na Lochotíně u minigolfu. Byl pochopitelně nekastrovaný, i když jsme místním krmičkám nabízeli kastraci a revizi zdravotního stavu.

V lednu 2023 kocourka někdo nehezky pokousal 😿, takže dostal k nám. Byl ošetřen, vykastrován a otestován na nemoci FIV a FeLV (s negativním výsledkem). Několik týdnů byl pochopitelně v léčení. Poté, co se kompletně uzdravil, byl dvakrát naočkován. Nyní je Josefínek tudíž plně připraven k osvojení do dobrých rukou.

Je to neuvěřitelně milý hodný kocourek, v depozitu získal přezdívku Milouš Pepouš – čímž je asi řečeno vše. 😻 Kdo se o něj přihlásí, ten neprohloupí. 😽 Je to prostě kocourek naprosto zlaté povahy! ❤️ Hledáme pro něj krásný domov – pouze do zabezpečených podmínek.

V jednom z oušek má ale bohužel polyp, a proto musí jeho budoucí páníček počítat s tím, že bude zřejmě navždy potřeba, aby mu bylo ouško pravidelně čištěno a vyplachováno kapkami do uší značky Otodine. Josefínek je nicméně velice hodný a ouško si nechá trpělivě čistit – manipulace s ním je bezproblémová. 😽