Kassiopea

ZAMLUVENA

Kassiopea

Želvovinová kočička
Přijatá: 2. 9. 2022
Věk při příjmu: cca 1 rok
Odčervená, kastrovaná, očkovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Hajníková – tel. 778 777 152, email: I.Kyrylova@seznam.cz


Kočička Kassiopea je pravděpodobně maximálně loňské kotě. Byla nalezena dne 2. 9. 2022 v Chlumčanech (okr. Plzeň-jih) ve stejné lokalitě jako 5 sourozenců pojmenovaných Polárka, Perseus, Andromeda, Orion a Taurus, kteří jsou všichni v dočasné péči skvělé tety Jiřinky. 😽 Je možné, ale nemáme bohužel šanci to nijak ověřit, že by se mohlo jednat o jejich maminku. 😽

Zmíněných 5 malinkých kotěcích sourozenců bylo nalezeno cca o dva týdny dříve než Kassiopea a bezprostředně po příjmu začali být proto dokrmováni lahvičkou s mlékem. Jelikož opravdu s jistotou nevíme, zdali je Kassiopea jejich maminkou a jelikož v době příjmu už měla kočička prakticky zataženou mléčnou lištu (bylo vidět, že již mléko ztrácí), domluvili jsme se, že Kassiopeu přijmeme, ale že ji umístíme do jiného depozita – k naší úžasné člence Ireně Hajníkové.

Vzhledem k tomu, že v době příjmu kočička již nekojila (mléčné lišty již byly v pořádku), bylo možné velmi rychle provést její kastraci. Postupně též absolvovala dvojí očkování, a proto je nyní plně připravena k adopci. Je to drobná milounká číča, která svému budoucímu majiteli předá spoustu lásky a radosti. ❤️ Nutností pro osvojení jsou zabezpečené podmínky.