Knedla

Knedla – kocour, narozen v září 2015, kastrovaný, očkovaný, čipovaný, FeLV a FIV negativní

Lokalita nálezu: ulice Na Hrádku, Plzeň, ubytovací zařízení FN

Odchycen: 6. 11. 2016

Kastrace: 7. 11. 2016

Čip: Virbac BackHome 900032001812619


Depozitum Pavlíny Pánové (Dlouhá Ves u Sušice) – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)


Knedlánek se k nám dostal z lokality, kde se prováděl kastrační program. Je to úžasný mazlíček a velmi rychle se adaptoval na bydlení v bytě, chrupkání v posteli a na gaučíku a muckání s dvounožci. Ven už se podívá leda tak z okna, když poctivě hlídá holuby, kteří sedají na protější střechu.

Knedluška je zaručeně snem každého milovníka koček – bytelně stavěné tělíčko, sametový černokožíšek, uhrančivé žluté oči, šarmantní chování k dalším kočičákům i lidem a k tomu všemu chlapácký výraz kladného hrdiny… Prostě jak vystřižený z románu!

Knedlánek sám a rád vyhledává lidskou náruč – ze všeho nejraději se položí na člověčí hruď, pumpuje pacičkami a pusinkuje se. Nutno dodat, že jeho pusinky jsou takové neotesané a lehce neohrabané. Ale zato vášnivé a od kocouřího srdce!

Knedlí zbožňuje společnost dalších koček. Hraje si s nimi, spinkají v jednom chumlu, čistí si kožuchy… Knedlánek dobře vychází i s pejsky. Malých dětí se naopak trochu straní – jsou na jeho vkus až moc rychle se hýbající a vysoko pískající :-).

Pro Knedlušku hledáme nový domov v bytě.