Margot

Margot (kočkomatka Edudanda a Francimoura), narozena cca v roce 2016, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, FIV/FeLV negativní

Přijata 16. 9. 2018

Odchycena v Plzni – Skvrňanech v lokalitě u 15. ZŠ


Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Uhrančivá Margot byla odchycena společně se svými synky Edudantem a Francimourkem v Plzni u 15. ZŠ na Skvrňanech. Potulovala se v místě již několik let a jen dokola rodila koťata. Často se stávalo že je děti týrali, házeli po nich kamení a podobné lahůdky, věc řešila opakovaně i policie… Až s posledními kluky si tedy Margot užila pohodlí domova a klid na kojení a výchovu. A Margot je fakt skvělá máma!

S dalšími kočičáky vychází perfektně, nevadí ji ani klidný pes. K lidem si cestu tak trošku hledá. Velmi snadno ji nalákáte na jídlo, protože to ona jako papká moc ráda. Sem tam si i nechá i pohladit kožíšek, ale na nějaké velké mazlení zase jako zvědavá není. Zato spaní v peřině, to jo – to by šlo! I když tam překáží dvounožci.

Margot je číča pro někoho, kdo hledá skvělou společnici pro další kočky a velmi atraktivní číču pro potěchu svého oka. A bude mít s Margot trpělivost a nechá jí čas a prostor se aklimatizovat. Ona za to stojí, věřte.

Pro Margot hledáme domov pouze v bytě nebo domě se zabezpečeným výběhem. Nutností je další kočičí kamarád. nemůžeme ji doporučit k malým dětem vzhledem k její plachosti.