Koška (VS 037)

Koška (VS 037)

Koška má od listopadu 2020 svoji kmotřičku, které tímto mockrát děkujeme za podporu! ❤️ 🙏 🐈


Samice, narozena cca 2016, kastrovaná, čipovaná, FIV/FeLV negativní
Mamina od koťat z Plzně – Lochotína

Příjem: 7. 6. 2018 společně s koťaty
Kastrace: 14. 6. 2018

Lokalita nálezu: Plzeň – roh ulice Vlastina

Depozitum: Olga Koncevičová, tel.: 724 115 763


Mourinka asi 2-3 roky stará, s kratším ocáskem (starší zhojené zranění) přivedla svá koťata do ulice. Místní je krmili a doufali, že se podaří je odchytit. Koťata už se osmělují, maminka ještě tak nadšená není. Chodí si lehat na okno a sleduje venkovní okolí.

Koška už je v depozitu u tety Olgy a strejdy Vaška rok a půl. Za tu dobu se zařadila mezi početnou kočičí domácnost naprosto bez problémů. Miluje kocourka Dixiho, úplně se načepýří, jen ho potká. A láká ho ke společným procházkám něžným vrkáním.

Ovšem s člověkem se nikdy tak naprosto neskamarádila. Lidskou společnost miluje. Sedí vedle počítače, kouká, spinká. Ale nesahat!! To je problém. Takže jakákoliv manipulace – nulová. Pro klasickou adopci je tedy naprosto nevhodná. Kočička tedy u nás zůstane jako přítelkyně celé té kočičí hordy.

Hledáme proto kmotřičku nebo kmotříčka, komu by nevadilo, že se tato kočička bude chovat jako paní Columbová, takže při návštěvě ji uvidí maximálně proběhnout (mazlení vynahradí jiní svěřenci 😻) a přispěje jí na živobytí.