Kotoul (VS 033)

Kotoulek (VS 033)

Kocourek má od února 2020 za kmotřičku paní Xenii Rechcíglovou, které za její podporu mockrát děkujeme! ❤️

Je umístěný v depozitu u Páji Pánové, Dlouhá Ves u Sušice. Tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz


Kocour, narozen cca v roce 2006, očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný (29. 12. 2016)
FeLV a FIV negativní

Kotoula jste mohli dlouhá léta potkávat na spodní vrátnici ve Fakultní nemocnici v Plzni na Lochotíně. Dostával tam najíst, ale jinak žil životem klasického pouličního kocoura. V létě hubený a otřískaný z kocouřích šarvátek, v zimě choulící se klubíčko na podložce vedle misek s granulemi. Prostor a režim vrátnic se ve FN v roce 2016 zcela změnil a Kotoul by tak přišel o své zázemí – proto byl také přijat do depozita, aby se dal dokupy a měl šanci hledat nový domov.

Je to nejen moc hezký kocourek s jemným kukučem, ale také milý mazlík. Byl dlouho v léčení – měl ošklivě pokousanou a zanícenou zadní nohu. Zranění je již staršího data – takže tkáň již byla nekrotická a rána se musela důkladně čistit.

Kotoulí je velmi citlivá a něžná kocouří dušička. Trvalo mu, než se adaptovat na změnu. Je velmi rád ve společnosti lidí, ale vyhovuje mu spíš menší klidná rodina, na kterou si dobře zvykne. Bez potíží akceptuje ženy, mužů se zprvu bojí. Co se týká dalších koček – není moc spokojený v dosahu dalších kocourů a aktivních koťat. Naopak je velký gentleman a obdivovatel zralých kočičích dam!

Pro Kotoulka jsme hledali opravdu velmi klidnou domácnost s trpělivými páníčky a ideálně nějakou vhodnou kočičí kamarádkou s nekonfliktní povahou, což se nám bohužel nepodařilo. Rozhodli jsme se tedy, že dědeček dožije u nás. Zaslouží si to. ❤️