Kotoul

Kotoul – kocour, cca 8 let, očkovaný, odčervený, kastrovaný (kastrace – 29. 12. 2016), čipovaný

Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)

Kotoula jste mohli dlouhá léta potkávat na spodní vrátnici ve Fakultní nemocnici v Plzni na Lochotíně. Dostával tam najíst, ale jinak žil životem klasického pouličního kocoura. V létě hubený a otřískaný z kocouřích šarvátek, v zimě choulící se klubíčko na podložce vedle misek s granulemi. Prostor a režim vrátnic se ve FN na jaře zcela změnil a Kotoul by tak přišel o své zázemí – proto byl také přijat do depozita, aby se dal do kupy a měl šanci hledat nový domov.

Je to nejen moc hezký kocourek s jemným kukučem, ale také milý mazlík. Byl dlouho v léčení – měl ošklivě pokousanou a zanícenou zadní nohu. Zranění je již staršího data –takže tkáň již byla nekrotická a rána se musela důkladně čistit.

Kotoulí je velmi citlivá a něžná kocouří dušička. Trvalo mu, než se adaptovat na změnu. Je velmi rád ve společnosti lidí, ale vyhovuje mu spíš menší klidná rodina, na kterou si dobře zvykne. Bez potíží akceptuje ženy, mužů se zprvu bojí. Co se týká dalších koček – není moc spokojený v dosahu dalších kocourů a aktivních koťat. Naopak je velký gentleman a obdivovatel zralých kočičích dam!

Pro Kotoulka hledáme opravdu velmi klidnou domácnost s trpělivými páníčky a ideálně nějakou vhodnou kočičí kamarádkou s nekonfliktní povahou.