Kulík

ZAMLUVEN 🙂

Kulík

Narozený: cca začátkem června 2021
Přijatý: 31. 7. 2021
Odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný
FeLV / FIV negativní

Kontakt: Petra Kalenská, Praha – tel. 702 025 513, email: Tyna2012@seznam.cz


Kulík i jeho sourozenci Bubík a Ďulík (který již našel nový domov) měli štěstí v neštěstí. Někdo je coby šestitýdenní koťata vyhodil v Plzni na Borských polích v jedné fabrice do provozu. V poslední době je tohle „řešení“ nechtěných koťat bohužel až příliš často na denním pořádku. Kluci byli tak vyhladovělí, že jedli i kousky plastů – zbytky plastů měli ve stolici. 🙁 Všichni tři kluci upoutali pozornost místních zaměstnanců, kteří je odchytili a předali dočaskové tetě. Ta je odvezla na veterinu, byli ošetřeni a léčeni na úporný průjem. Naštěstí ale nebyli zablešení, ani zasvrabení.

Poté, co byli tihle tři „bratři v triku“ 🙂 převezeni do našeho pražského depozita k úžasné depozitní tetě Petře, úspěšně se vyléčili a podstoupili očkování a kastraci. Všichni jsou velice hraví, mazliví a společenští, nicméně Kulík je ze všech kluků ten nejmazlivější. 🙂 Všichni jsou zvyklí nejen na kočičky, ale i na psy, mají též rádi děti.

Kulík a jeho brácha Bubík jsou připraveni vyrazit do nových domovů – pouze do zabezpečených podmínek. Je možné si osvojit jen jednoho z nich, ale do domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije (jsou velice hraví, potřebují kočičí společnost), anebo si můžete osvojit oba dva.