Leonard

Leonard

Leonard zatím nemá svého sponzora. 😿 Velmi nás potěší, pokud se rozhodnete Leonarda virtuálně adoptovat. 🙏

Narozen: v dubnu 2021
Přijatý: 4. 6. 2021
Odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný
FIV a FeLV negativní

Domov nalezl poprvé (číslo umístění – 1323): 25. 2. 2022
Z adopce vrácen zpět do depozita: 16. 3. 2022 (Důvodem byla údajná alergie.)


Leonard je jedním ze čtveřice sourozenců (Amy, Penny, Sheldon a Leonard), která se narodila plaché toulavé mamince. Ta na zahradě nálezců v České Kubici porodila. Začali se o rodinku opatrně starat, krmili, mazlili a ochočovali. Poté, co se v jednom z našich depozit uvolnila místa, celou rodinku si do své péče převzala naše skvělá depozitní teta Hanka v Praze.

Všichni sourozenci absolvovali klasické veterinární kolečko (kromě odčervení a očkování též kastraci a aplikaci čipu). A všichni kromě Leonarda nalezli své nové milující domovy. Leonarda si sice dne 25. 2. 2022 osvojil nový páníček, ale z důvodů údajné alergie jej po necelém měsíci adopce vrátil do depozita nazpět. 😿 Pro Leonarda jsme se poté ze všech sil snažili nalézt stabilní domov na druhý pokus.

Leonard je úžasný a velmi milý kočičí kluk, který se ale po dřívějších zkušenostech velice bojí změn a jakýchkoli nových lidí. V uplynulých měsících se na něj postupně přišli podívat tři různí zájemci, na všechny ale Leo reagoval stejně – zalezl pod nábytek a odmítal jakkoli vylézt ven. S potenciálními zájemci prostě odmítal jakýkoli kontakt. 😿 Byl chudinka totálně vystresovaný a svůj „úkryt“ odmítal opustit i dlouho po odchodu zájemců. Pochopili jsme, že Leonard coby svůj trvalý domov vnímá domácnost depozitní tety Hanky, a proto jsme se po dohodě s Hankou rozhodli Leonarda inzerovat již pouze v rámci adopce na dálku. 😽