Leonka

ZAMLUVENA

Leonka – kočička

Věk při příjmu: cca 6 týdnů
Přijatá: 9. 6. 2021
Odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná

Kontakt: Katka M. – tel. 777 245 629


Trojice koťátek se narodila toulavé poloplaché mamince v koňských stájích. Mamina byla po kastraci vrácena zpátky do původní lokality a do budoucna o ni budou pečovat krmiči místních kočiček.

Leonka a její sourozenci Lucík a Leon se dostali do péče báječné slečny Katky, zkušené milovnice koček, která s koťátky absolvovala nejen celé veterinární kolečko (odčervení, očkování, čipování i kastraci), ale též náročný proces socializace. Všichna tři koťátka totiž nebyla zvyklá na lidskou společnost, byla plachá a opravdu bojácná. Zpočátku výhružně syčela a tvářila se, že se kamarádit nebudou.

Nicméně slečka Katka si je pěkně vzala do parády a všechny tři postupně vymazlila. ❤️ Koťátka udělala obrovský pokrok – chtělo to prostě čas a velkou trpělivost a dnes už nemá problém ani jeden z nich. Svoji dočasnou paničku všichni po příchodu domů vítají, nechají se chovat a chodí se mazlit – navíc velice rádi! ❤️ S ostatními kočičkami, i s těmi staršího věku, vycházejí též výborně.

Leonka je nyní plně připravena k adopci.❤️ Ideální by bylo, kdyby našla nový domov v domácnosti, kde již nějaká kočička žije, samotné by jí bylo velmi smutno.