Lipínek

Lipínek – kocourek, narozen cca v červnu 2017, kastrovaný, očkovaný, čipovaný, FeLV a FIV negativní

Do depozita přijat 26. 7. 2017

Operace brady – 8. 8. 2017


Depozitum Pavlíny Pánové (Dlouhá Ves u Sušice) – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)


Lipínka donesla na veterinu paní, která ho našla při prochajdě s pejskem. Vyhublý, zablešený a kvůli ušnímu svrabu téměř hluchý moureček byl na pokraji sil… Měl až na kost skalpovanou celou spodní čelist, rána již byla starší a velmi vážně zanícená. Maličký se nebyl schopný ani pořádně najíst. Tento vážný úraz byl nejspíš způsoben pádem kotěte z výšky.

Než mohla být provedena operace rozsekané bradičky, bylo třeba Lipínka dostat trošku do kondice. A na tom Lipí tedy poctivě dřel! Lifroval si do bříška papání co to šlo – nejraději mel velikou misku s granulkami, do které si celý vlezl a spásal granule kolem sebe jak vysavač. 🙂 Z kostěného prcka se tak brzo vyloupnul svalnatý mladík. A operace tlamičky i následná rekonvalescence dopadly prostě na výbornou. Po několika měsících by nikdo nevěřil, že Lipínek měl někdy tak velký úraz.

Krom toho, že Lipí je nyní fakt krasoň s měkoučkým kožíškem, pevným tělíčkem a dokonale vyrýsovanými moury – je také úchvatný miláček se skvělou povahou. A všechny víme, že to je kombinace u samečka velmi vzácná!

Lipínek byl v depozitu jediný prcek – a samozřejmě tak požíval veškeré výhody z toho plynoucí. Dospělí kočičáci ho zbožňovali, ochraňovali a láskyplně o něj pečovali. I díky nim z Lipínka vyrostl zdravě sebevědomý, vyrovnaný, milý, no a prostě po všech stránkách dokonalý kocouří gentleman. A lidi miluje, to je samozřejmost. Jen si k nim musí sám najít cestu. Zprvu je trošku obezřetný a rozmýšlí se, komu se ukáže a komu ne.

V depozitu se od malička zafixoval na svého oblíbeného strejdu Knedlu. Je to takový jeho asistenční kocour – chodí společně jíst, spát, hrát si – prostě všechno. Bez Knedlíka ani ránu… Zároveň jsou oba kluci strašně milí i na další kočičáky. Jsou to takové dvě pečovatelky. . Doporčujeme tedy jejich společnou adopci, i když víme, že tím řady zájemců prořídnou. Ale tihle dva jsou prostě jako jeden a Lipínek by bez Knedly jednoduše uchřadnul. Doplňují se i perfektně povahově, takže pokud hledáte dva super kočičí parťáky do bytu, klidně i k dalším kočkám a psům, ale raději bez malých dětí – Knedlipína (Knedla + Lipínek) je pro vás jasná volba.