Logan Wolverine

Logan Wolverine

Přijatý: 9. 6. 2019
Kastrovaný, ošetřený: 10. 6. 2019
FELV / FIV negativní

Depozitum Lukáše Č. – tel.: 728 250 703, email: lukablack@seznam.cz


Na fotografii je kocourek, kterého k nám převezli hodní lidé, kterým nebyl jeho osud zraněného opuštěného zvířete lhostejný. Žil v rodině nepřizpůsobivých spoluobčanů, kteří v okamžiku, kdy ho měli kvůli zranění na hlavě odvézt k veterináři, ho raději vyhodili na ulici. A tak najednou bytové nekastrované zvíře s mokvající ranou na hlavě zakusilo nebezpečí světa venku.

Naštěstí si ho všimla pozorná krmička, dala vědět do spolku Konec toulání v Kraslicích, Lucie Gebouská sehnala odvoz a naše paní veterinářka MVDr. Irena Aubrechtová ho přijala do péče.

Chlapák je po náběrech, testech FELV / FIV (negativní), ošetření rány na hlavě, kastraci a ošetření zoubků.

Je v depozitu, kde se zklidnil a zamiloval do depozitního strejdy Lukáše. Začal po čtyřech dnech baštit, povídá si, strejdu okupuje, povídá si s ním a pusinkuje ho. Strejda mu vybral krásné jméno do nového začátku: Logan Wolverine. Držte mu palečky, aby se dobře hojil a bylo mu už jenom dobře.

Na úhradu veterinárních nákladů vyhlašujeme sbírku, prosíme o pomoc na účet u Fio banky číslo 2001328226/2010, heslo (zpráva pro příjemce) Logan. Velké díky patří všem za Loganovu podporu. ❤️