Mandlička

Mandlička – kočička, narozená v říjnu 2018, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená,
FIV/FeLV negativní

Přijata: 11. 12. 2018

Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Mandlička byla před Vánocemi 2018 nalezena na ulici společně se svojí překrásnou maminkou Vanilkou. Obě byly nemocné a silně nachlazené. Ale protože Vanilka je ta nejlepší máma na celém světě, o co byla sama vychrtlejší, o to byla malá buclatější berunda.

Mandlička je už dnes sama dospělá slečna, ale maminku miluje stále a hluboce. Nenechá ji nikde samotnou, pořád u ní hledá pohodlí, ochranu i nějaké to povyražení při hře. A pořád se jí snaží dostat na cecíky. 

Mandlička je krasava přenádherná a moc dobře to ví. A je jí jasné, že se na ni prostě nemůžete za nic zlobit, takže neustále vymýšlí nějaké lotroviny a umí býr pěkně tvrdohlavá. Když prostě nechce, tak nechce a nehne s ní ani pár volů! No je to osobnost, jak už zrzouni bývají. 

Mandlička hledá domov pouze v bytě nebo domě se zabezpečeným výběhem. A ideálně společně se svojí maminkou Vanilkou nebo nutně s nějakým dalším kočičím kamarádem.