Margot

Margot

Kočička
Přijata: 13. 5. 2022
Věk při příjmu: 1 rok
Odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Kabátová – tel: 728 139 475, email: Irena.Kabatova@seznam.cz


Žila, byla jedna babka, ale neměla tři jabka. Měla kočku, kterou za celou dobu nevzala ani jednou na veterinu – ani jednou. 😿 Dokonce neměla pro ni ani přepravku (proč taky, nosit kočku v náručí je přeci cool). A kočka, pochopitelně nevykastrovaná, jednou zdrhla na procházku ven. A protože je fešanda, při návratu už byla v očekávání.

Babka z našeho příběhu, co neměla tři jabka, strčila pomyslně hlavu do písku a nechala čas plynout. Až do doby, kdy kočka porodila tři koťata. Řev, který se ozýval z jejího přízemního bytu, zaslechla jedna hodná kočičí duše, která si dala dvě a dvě dohromady. Z odposlechu zjistila, že nad kočkou, ale hlavně potomstvem, se rychle stahují mračna, a to ta nejčernější. 😿 Tak ta dobrá duše zazvonila a nabídla pomoc.

Kočička, kterou jsme pojmenovali Margot, se takto dostala k nám, do depozita naší skvělé členky Ireny. Teta Irena připravila pokojíček, papání i pelíšek, a pro rodinku si dojela na naši veterinu. Tam ji totiž ta dobrá kočičí duše dovezla. Při veterinární prohlídce jsme zjistili, že mamina je sice podvyživená, ale jinak hrozně milá a pohodová číča. 😽 V depozitu naší členky Irči Margotka postupně nabrala na hmotnosti a absolvovala kompletně tzv. veterinární kolečko (odčervení, očkování, kastraci i čipování).

Margotka zůstala se svými koťátky (holčičkami Lízou, Majdou a Bonnie), dokud všechny holčičky nenalezly své nové rodiny. 😽 Nyní by svůj milující domov chtěla najít i ona. Je to aktivní kočička – velice má v oblibě hraní, běhání i honění se. 😻 Miluje ostatní kočičky a kontakt s nimi, krásně vychází i s pejsky. Vzhledem k tomu, jak moc má v oblibě ostatní kočičky, je potřeba, aby v novém domově žila ve společnosti nějaké další kočičky či kocourka. Jakožto jediné kočce v domácnosti by já totiž bylo zřejmě příliš smutno. Nutností pro osvojení jsou zabezpečené podmínky.