Micinka

Micinka – bíločerná kočička

Narozena: 15. 4. 2020
Přijatá: 27. 2. 2022
Odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Kabátová – tel: 728 139 475, email: Irena.Kabatova@seznam.cz


Tahle dvouletá černobílá kočičí kráska žila ve Zbirohu s paničkou v seniorském věku. Micinčině paničce se ale přitížilo, musela být bohužel hospitalizována a zjistilo se, že se z nemocnice již nevrátí. 😿 Rodina této paní se chtěla o Micinku postarat, ale sami mají již hodně zvířat a pokusy o začlenění Micinky mezi jejich zvířata neproběhly dobře.

Proto jsme se rozhodli vypomoci a Micinku jsme přijali k nám – do depozita naší báječné tety Irči žijící v Druztové u Plzně. Micinka absolvovala vstupní vyšetření, testy na nemoci FIV a FeLV (s negativním výsledkem) a čipování. Naočkovaná a vykastrovaná byla již v původní rodině.

Micinka je úžasná hodná kočička, je i hodně povídavá. 😽 Je zvyklá být se svým člověkem sama, takže je vhodná k osvojení coby jediná kočička v budoucím novém domově. 😽 V depozitu tety Irči s ostatními kočičkami vychází bez problémů, takže je též reálné, aby nový domov nalezla v domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije. Nutností pro její osvojení jsou též zabezpečené podmínky.