Mikeš

Mikeš – kocourek, narozen 10. 7. 2019, odčervený, očkovaný (zatím pouze 1x)

Depozitum Marie Ichové – tel.: 603 326 888,email: ichova@volny.cz


Mikeš je jedním z pěti koťat, které porodila toulavá kočičí maminka Meggy v zahrádkářské kolonii v obci Tisová u Tachova. Meggy si jakožto útočiště pro porod vybrala jeden ze zahradních domečků v této kolonii a měla veliké štěstí – hodná majitelka tohoto domečku zajistila pro Meggynku i její koťátka (Mikeše, Rubíka, Šipku, Tarika a Mimi) místo v jednom z našich depozit. Maminka Meggy již našla šťastný domov a my doufáme, že jej brzy naleznou i její potomci.

Před příchodem do depozita byl Mikeš silně zablešený, jinak ale v pořádku. Momentálně má trochu problémy s páteří, anebo se zadní nožičkou, bude tedy potřeba cca měsíc čekat, jak se stav jeho pohybového aparátu bude vyvíjet. Po kompletním doléčení a dokončení očkování bude připraven na odchod do nového domova. Stejně jako sourozenci se Mikeš velmi rád mazlí a užívá si lidskou přítomnost.

V novém domově Mikeš uvítá přítomnost další kočičky či kocourka, případně jej lze adoptovat coby jediného kočičkáka do domácnosti. Nejlepší by pro něj pochopitelně bylo, pokud by do nové rodiny mohl jít s někým ze svých sourozenců (Rubíkem, Šipkou, Tarykem či Mimi), není to ale podmínka.