Nanynka (VS 012)


Nanynka (VS 012)

Nanynku sponzoruje paní MUDr. Krajčíková. Mockrát za tuto velikou pomoc děkujeme. ❤️


Jedna hodná paní ji kdysi zachránila z ulice společně se dvěma dalšími kočičkami, Nelinkou a Matyáškem, a tyto tři kočičky tedy žily u paní společně. Paní bohužel zemřela a trvalo 3 týdny, než někdo zjistil, co se stalo. Kočičky byly celou dobu zavřené se zesnulou v bytě. Naštěstí si našly pytel granulí a pily vodu na zalévání kytek a tak přežily. Nicméně je tento zážitek velmi poznamenal.

Trojice na sebe byla velmi  fixovaná a kočky tak mohly být k odběru jen společně. Nový domov se hledal velmi obtížně a nakonec se nenašel. Všichni tři byli hodně poznamenáni výše popisovaným zážitkem, a proto si velmi špatně zvykali na změny či na nové prostředí i lidi. Proto je nebylo možné nabízet ke klasickému osvojení, ale pouze v rámci adopci na dálku.

Matyášek a Nelinka již zesnuli, z této trojice v depozitu zbyla jen Nanynka. Je to spíše plašší kočička, která si ale ráda hraje s dalšími kočičáky. V noci se osmělí a přijde se na člověka podívat do postele.

Nany se potýká se zdravotními komplikacemi a musí dvakrát denně dostávat léky. Naštěstí to snáší dobře a už moc dobře ví, kdy má čekat na svou dávku medikamentu. 

Nany je v depozitu Pavly P. v Klatovech.