Nataša

Nataša – kočička

Věk při příjmu: cca 5–6 týdnů
Přijatá: 25. 5. 2022

Kontakt: Ivana Štejrová – tel : 607 930 381


Nataša je jedno ze čtyř koťátek, které přivedla toulavá kočka do garáže sestry naší depozitní tety Ivanky. Celou rodinku krmila a hlídala tak, abychom zvládli co nejlépe odchytit. Což se jí nakonec také podařilo krátce poté, co máma koťata opustila.

Nataša bohužel společně se sestřičkou Pepper onemocněla v karanténě kalicivirózou. Zatímco Nataša statečně bojuje za velké pomoci tety Ivanky, v jejímž depozitu se nachází, Pepper svůj boj prohrála. Nataša je na antibiotikách a dietě, která jí pomáhá při rekonvalescenci. Jakmile to bude možné, proběhne u ní očkování tzv. trojkombinací, která zahrnuje i očkovací látky na zmiňovanou kalicivirózu. Držte holčičce palečky. Moc si přejeme, aby si již brzy začala také užívat plnou misku, veliké škrábadlo, měkoučkou postýlku a milující náruč tety Ivanky.

Po druhém očkování (v průběhu srpna) bude kompletně ošetřená (odčervená, testovaná, očkovaná, čipovaná) k výdeji do nové rodiny – ideálně k jinému kočičímu kamarádovi. Pouze do zabezpečených podmínek.