Pája

Pája – zrzavý kocourek

Narozen: v květnu 2022
Přijatý: 7. 7. 2022
Odčervený, očkovaný
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Kabátová – tel: 728 139 475, email: Irena.Kabatova@seznam.cz


Pája, jeho zrzavý bratříček Jája a želvovinová holčička Cora se narodili toulavé kočičce, která je přivedla na jednu zahradu v obci Loužná poblíž Nepomuku. Zahrada patří rodině jedné hodné slečny, která nás zkontaktovala s prosbou o pomoc a hledání nového domova. A protože u naší skvělé a neuvěřitelně obětavé tety Irči v Druztové bylo zrovna pár volných pelíšků, tihle drobečci se takto dostali k nám. Jsou to milá, přítulná a hravá koťátka.

Bezprostředně po příjmu Pája podstoupil základní zdravotní prohlídku a odčerveni. Naší veterinární lékařkou bylo doporučeno, aby byl nějakou dobu na gastrointestinální dietě. Kromě odčervení Pája postupně absolvoval testování na nemoci FIV / FeLV, čipování a dvojí očkování.

Celé veterinární kolečko má Pája nyní za sebou a je plně připraven pro osvojení do nového domova – v zabezpečených podmínkách. Ideální by bylo, pokud by si jej někdo osvojil spolu s některým z jeho sourozenců (Jája, Cora), anebo pokud by nový domov nalezl v domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije. (Samotnému by mu zřejmě bylo smutno.)