Pietro

Pietro – bílomourovatý kocourek

Narozen: cca v polovině dubna 2022
Přijatý: 25. 5. 2022
Odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Věra Mattasová – tel. 603 811 878, email: vera.mattasova@kocici.cz


Pietro je jedno ze čtyř koťátek, které přivedla toulavá kočka do garáže sestry naší depozitní tety Ivanky. Celou rodinku krmila a hlídala tak, abychom zvládli co nejlépe odchytit. Což se jí nakonec také podařilo krátce poté, co máma koťata opustila.

Společně se sestřičkou Wandou je Pietro v depozitu tety Adély a její dcerky Johanky. Úspěšně sekunduje svojí sestřičce, která kolonizovala celé území. Je to skvělý parťák na každou lumpačinu. 😻 Společně se sestrou Wandou se skamarádili s depozitním kočičím strejdou Asmodeem, který si je vzal pod své ochranné packy. A všichni si užívají plnou misku, veliké škrábadlo, měkoučkou postýlku a v ní několik milujících náručí.

Pietro má za sebou kompletně tzv. veterinární kolečko (odčervení, testování na FIV a FeLV, dvojí očkování, kastraci i čipování), a tudíž je plně připraven k osvojení novou milující rodinou. Je vhodný k dětem – od nejútlejšího věku je zvyklý na společnost dítěte a též miminka. 😽

Úplně nejlepší by bylo, pokud by Pietro mohl do nového domova odejít společně se svou sestřičkou Wandou – jsou na sebe od malička fixovaní. 😽 Pokud není možné si je osvojit oba, může Pietro též odejít do takové domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije – v novém domově potřebuje mít kočičí společnici či společníka, samotnému by mu totiž bylo pravděpodobně velmi smutno. Nutností pro osvojení jsou též zabezpečené podmínky.