Roura

Roura – kočka, narozena 06/2016, kastrovaná, očkovaná, přijata 29. 8. 2017

Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)

Roura do našeho depozita přišla přímo od majitele. Jako malinké, předčasně odstavené kotě, ji dostal od kolegyň jako „dárek“ do nového bytu. Že to byl opravdu kravský nápad asi není třeba zdůrazňovat… Malinké kotě chtělo zoufale pozornost a láskyplnou péči, hrát si a dovádět. A na to mladý pán samozřejmě neměl nervy a trpělivost. Zdálo se mu, že až příliš demoluje byt a v podstatě si k malému kočičímu klubíčku nebyl schopný vytvořit kladný vztah. Nemístně ji trestal za věci, které samozřejmě nemohla nikdy pochopit a rozhodně si nedělal hlavu ani s kvalitní výživou. Pozitivní je, že ji alespoň nechal vykastrovat, než ji začala vyhazovat z bytu ven, aby se vyžila.

Když k nám Roura přišla, na vše koukala doslova jak „vyvoraná myš“. Na škrábací strom a šplhadla, na misku dobrých granulek, na čerstvé maso a kvalitní konzervičky, na hračky… A co je vlastně smutné – totálně vyplesknutá byla i z klidného a hřejivého lidského doteku a mazleníčka. Nic z toho prostě do té doby nepoznala.

Rourýsek je přitom tak milá a skromná čičina! Úplné zlatínko. A také je to atraktivní krasavice – skvěle rostlá, sošná, s dokonalým ksichtíčkem a velmi zajímavým zbarvením. Rouryna skvěle zapadla do kočičího kolektivu. Přítomnost dalších koček ji také pomohla rychle se na změny adaptovat – nyní je z ní spokojená a vyrovananá čičina, která ráda dovádí s kočičáky a neustále je někde na dohled od svého dvounožce.

Rory hledá nový domov pouze v bytě, s dalším kočičím kamarádem. Nemůžeme ji však doporučit k malým dětem.