Shady

Shady – kocourek, narozený v květnu 2019, odčervený, očkovaný (3. 10. 2019, 1. 11. 2019)

Depozitum Marie Ichové – tel.: 603 326 888,email: ichova@volny.cz


Kocourci Shady a Ushi (který již našel nový domov) byli odchyceni dne 1. 6. 2019 na hřbitově v Plzni – Doudlevcích , kde strávili pouze 1 noc. Jejich nález ohlásil správce tohoto hřbitova, kterému bylo kocourků líto. Vzhledem k tomu, že se těsně před jejich nálezem konal na hřbitově pohřeb, lze usuzovat, že kocourky na hřbitov vyhodili pozůstalí coby nechtěné dědictví po zemřelé osobě.

Již při nálezu byli bez parazitů, naprosto zdraví a v dobré tělesné kondici, čistotní, zvyklí na používání kočičí toalety, přítulní k lidem a velmi mazliví. Z těchto důvodů usuzujeme, že kocourci museli původně pobývat v domácnosti, kde o ně bylo dobře postaráno až do osudného dne, kdy se ocitli na hřbitově.

Podle výměny mléčných zubů se narodili začátkem května 2019. Do očkování byli samostatně umístěni v jednom pokoji bez styku s jinými kočkami. Po druhém očkováni jsou již v kontaktu i s dalšími koťaty v depozitu. Shady i Ushi jsou krotké povahy, k lidem jsou kontaktní a tuliví, s ostatními koťaty vycházejí výborně.