Šipka

Šipka – kočička, narozena 10. 7. 2019, odčervená, očkovaná

Depozitum Marie Ichové – tel.: 603 326 888,email: ichova@volny.cz


Šipka je z vrhu pěti koťat, které porodila toulavá kočičí maminka Meggy v zahrádkářské kolonii v obci Tisová u Tachova. Meggy si jakožto útočiště pro porod vybrala jeden ze zahradních domečků v této kolonii a měla veliké štěstí – hodná majitelka tohoto domečku zajistila pro Meggynku i její koťátka (Šipku, Rubíka, Tarika, Mimi a Mikeše) místo v jednom z našich depozit. Maminka Meggy již našla šťastný domov a my doufáme, že jej brzy naleznou i její potomci.

Před příchodem do depozita byla Šipka silně zablešena, jinak ale v pořádku. Je to zdravá kočičí holčička, je v dobré fyzické i výživové kondici. Má trošku delší srst než její sourozenci, v budoucnosti z ní zřejmě bude kočičí chlupatice. 🙂 Stejně jako sourozenci se velmi ráda mazlí a užívá si lidskou přítomnost.

V novém domově Šipka uvítá přítomnost další kočičky či kocourka, případně ji lze adoptovat coby jedinou kočičku do domácnosti. Nejlepší by pro ni pochopitelně bylo, pokud by do nové rodiny mohla jít s někým ze svých sourozenců (Rubíkem, Tarikem, Mimi či Mikešem), není to ale podmínka.