Šniclí

Šniclí – kočka, narozena 2016

Kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, FIV/FeLV negativní

Depozitum Pavlíny Pánové (Dlouhá Ves u Sušice) – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz


Šniclí už u nás jednou nový domov hledala, jako odrostlé kotě – a našla. Bohužel, po skoro třech letech se ukázalo, že to nebyl domov trvalý a Šnic se musela vrátit k nám.

Šnicla je kočka nesmírně energická, milá, správně vlezlá a fajnová. A hrozně moc krásná! Prostě libová, i když je teď drobátko víc prorostlá sádlíčkem. :-). No,ale aspoň je ji za co chytit, že ano? 🙂

Šniclí vychází s dalšími kočičáky, nevadí jí ani klidný psík. Lidi zbožňuje a vyžaduje jejich pozornost. Chce se mazlit, vrtat se vám ve vlasech, umývat vám obličej a ležet na hrudníku. Jakmile váš uvidí, hned se hrne pomazlit a třít o nohy a kráká u toho svým specifickým šniclým hláskem. No je s ní prostě sranda. Chce svoje dvounožce mít pod dohledem všude – samozřejmě včetně ložnice a koupelny.

A proč se k nám tahle, trošku trhlá, krasavice musela vrátit? Šnicl je totiž děsně vášnivá u všeho, co dělá. Zvláště se vášnivě mazlí a to až tak, že se občas zapomene a ze samé radosti že se do vás může zavrtat a vpíjet vás štípne zoubkama. Do prstu, do ruky, do nosu, do rtu – prostě co má blízko a co se jí vejde do tlamičky. Není to věc, která by šla odnaučit – nedělá to s žádným zlým úmyslem a je to opravdu jen prostě stisk (který ale umí trošku zabolet, má zoubky zdravé šelmičky…). Jednoduše je s tím třeba počítat a dávat si trošku pozor. Minulí majitelé si ji i s tímto zvykem brali, jenže… pak se narodilo mimčo a to holt nesmělo být procvaknuto ani z kočičí lásky…

Šniclí hledá tedy domov podruhé a už fakt ale naposled. Vždyť je to perfektní kočičí parťák a fakt skvělá buchta! Hledáme domov v bytě nebo v domku se zabezpečeným výběhem. Ocení kočičího parťáka, ale hlavně lidi, kteří se jí budou mít čas věnovat. Nemůžeme ji ale doporučit k malým dětem.