Špekulína

Špekulína – kočka, narozena cca 2015, kastrována 1. 12. 2017, očkovaná
– odchycena 30. 11. 2017, Plzeň – Božkov (zahradní kolonie)

Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)

Špekulína byla odchycena koncem listopadu 2017 v zahrádkářské kolonii v Plzni v Božkově. Na místo se již nemůže vrátit, a proto je nyní v jednom z našich depozit, kde se budeme snažit ji socializovat a zvyknout na život s člověkem. Je to velká krasavice – s tím jejím dlouhým, heboučkým kožíškem by z ní jednou mohla být bezvadná číča na gaučík a k pomazlení. Tak snad si nechá říct… Na kočky reaguje velmi dobře a jejich společnost jí svědčí. A lidi taky už trošku bere na milost… Hodí se tak pro člověka, který bude trpělivý a Špekulí si pořádně vymazlí.

Ač to z fotky není až tak zřejmé – Špekulína je číča vyloženě zaujatá jídlem. A podle toho je taky fortelně stavěná. Při kastraci, kterou podstoupila hned po odchytu, se paní doktorka musela doslova prodírat velmi bohatými zásobamy tučíku na zimu – proto také číča dostala jméno Špekulda. 🙂

Pro Špekulinku hledáme nový domov pouze v bytě, ideální je pro ni umístění v kočičím kolektivu. Nevadí jí ani klidný pejsek.