Špekulína

ZAMLUVENA

Špekulína – kočka, narozena cca 2015, kastrována 1. 12. 2017, očkovaná, čipovaná, FeLV a FIV negativní

Odchycena 30. 11. 2017, Plzeň – Božkov (zahradní kolonie)


Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)


Špekulína byla odchycena v rámci našeho kastračního programu, do lokality se však nemohla vrátit. Přišla k nám společně se svými dvěma potomky – holky však jjiž nový domov našly.

Špekulí je úžasně krásná micina s bezúdržovým kožíškem. Je milá, hebká příjemná… Jen prostě pořád trošku plašanda. Sama se přijde pomazlit za dvounožci do postele. Tam jí nepřijdou „tak strašidelní“, protože leží a to jejich divné tělo zakrývá peřina. To je prostě pro Špekuldu snesitelná verze člověka. Z pod deky pěkně koukají jen hnátky, které umí bezvadně drbkat a mazlit kožíšek. To ona zbožňuje! O drbací hnátky se sama tře, blahem slintá a vrní jako zetor. Jakmile se hnátky zaseknout, už se hlavičkou cpe pod ně a hladí je svojí bačkorkovitou pacinou, aby zase začaly fungovat. Je prostě sladká…

Ovšem člověk stojící a hýbající se – to je trošku potíž. To je jako divná záležitost, které je třeba se lekat. No, bude s ní ještě trošku práce, ale Špekulda je prostě fajnová nenáročná číča, která bude naprosto spokojená v klidné domácnosti s dalším kočičím kamarádem, nevadí jí pejsek. Ale vzhledem k lekavosti ji nemůžeme doporučit k dětem.

Hledáme pro ni domov pouze v bytě nebo domě se zabezpečeným výběhem.