Štrůdlík

Štrůdlík – kocour, narozen 09/2018, očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný (14. 3. 2019), FIV/FeLV negativní
Po amputaci přední nohy.


Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Štrúdlík k nám přišel 9. 10. 2018 jako fakt malý prcík, ale s již zraněnou nožičkou. Zřejmě po nějaké nehodě v ní měl nevratně přerušenou inervaci (paréza brachiálního plexu). Nohu nemohl používat a i přes veškeré snahy se nepodařila náprava. Proto mu musela být nožička začátkem prosince 2018 amputována.

Štrůdlík se ale se svým handicapem vyrovnal naprosto skvěle. Vlastně si nejspíš ani neuvědomuje, že mu jedna tlapka chybí – prostě Bůh dal, Bůh vzal… Žádné štráchy s tím!

Štrúdlík je i s handicapem neřízená střela. Všude je ho plno, všude se dostane, ostatní kočičáky prohání jako největší divočák a nesmí mu utéct prostě absolutně nic. A to ani mazlení s lidmi. Je to malý cucák, která neustále potřebuje svoji lidskou „maminku“ – nejraději se k ní stulí do postele a zběsile hledá v jejích vlasech cecíček. Muckal by se prostě stále a všude, takže Štrúdlík je ideální volba pro lidi, kteří potřebují kočičí přísavku, bez které si nedojdou ani do koupelny . Povahově je to jemný a milý kocourek, nekonfliktní a díky kočičímu kolektivu dobře vychovaný.
Tenhle kluk je prostě super. Važně super kočičák, se kterým je sranda a jednoduše ho musíte milovat, i když je ho trošku míň na váhu i součástky.

Štrúdlík hledá nový domov pouze v bytě či domě se zabezpečeným výběhem. Nutně potřebuje na blbnutí dalšího kočičího kamaráda, nevadí mu ani pejsek a snesl by i přítomnost fajn dětí.