Thea

Thea – mourovatá kočička

Narozena: cca v dubnu 2022
Přijatá: 3. 6. 2022
Odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná

Depozitum Petry Kalenské – Lubenec (okr. Louny), tel. 702 025 513, email: Tyna2012@seznam.cz


V Plzni v oblasti náměstí Českých bratří se nachází kočičí kolonie, která bohužel ještě není celá vykastrovaná. Jedna z toulavých koček zde na jaře 2022 porodila tři koťátka – holčičku Theu, chlapečka Olíka a holčičku Kiwi aka Kevinu, která již nalezla nový domov. Poté, co místním krmičkám kočičí maminka přivedla svá koťátka ukázat, se jim naštěstí podařilo všechna odchytit. Lokalita je nepřívětivá a nebezpečná, proto jsme nečekali a koťátka jsme přijali, vyřešili jsme i kastraci maminky.

Thea se spolu se svými sourozenci dostala do jednoho z našich depozit. Zde si začala nadšeně užívat mističku plnou papání, láskyplné prostředí i měkkou postýlku. 😽 Je šťastná, že je v bezpečí a že je o ni postaráno. Je to hravá a miloučká kotěcí slečna, která člověku dokáže dát hodně lásky a milující pozornosti. ❤️

Theuška postupně absolvovala tzv. veterinární kolečko – odčervení, dvojí očkování, kastraci i čipování. Nyní je tudíž plně připravená k osvojení do dobrých rukou. Je zcela fixována na svého bratříčka Olíka, se kterým vyrůstala. 😽 Je tudíž potřeba, aby do nového domova odešla společně s Olíkem (aby si je nový páníček osvojil oba najednou). Nutností pro osvojení jsou též zabezpečené podmínky.