Thea

Thea – mourovatá kočička

Narozena: cca v dubnu 2022
Přijatá: 3. 6. 2022
Odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná

Kontakt: Hana Indráková – Praha, tel. 732 333 582, email: indrakova6@seznam.cz


V Plzni v oblasti náměstí Českých bratří se nachází kočičí kolonie, která bohužel ještě není celá vykastrovaná. Jedna z toulavých koček zde na jaře 2022 porodila tři koťátka – holčičku Theu, chlapečka Olíka a holčičku Kiwi aka Kevinu, která již nalezla nový domov. Poté, co místním krmičkám kočičí maminka přivedla svá koťátka ukázat, se jim naštěstí podařilo všechna odchytit. Lokalita je nepřívětivá a nebezpečná, proto jsme nečekali a koťátka jsme přijali, vyřešili jsme i kastraci maminky.

Thea se spolu se svými sourozenci dostala do našeho pražského depozita tety Hanky. Zde si začala nadšeně užívat mističku plnou papání, láskyplné prostředí i měkkou postýlku. 😽 Je šťastná, že je v bezpečí a že je o ni postaráno. Je to hravá a miloučká kotěcí slečna, která člověku dokáže dát hodně lásky a milující pozornosti. ❤️

U tety Hanky Theuška postupně absolvovala tzv. veterinární kolečko – odčervení, dvojí očkování, kastraci i čipování. Nyní je tudíž plně připravená k osvojení do dobrých rukou. Ideální by bylo, pokud by si ji nějaký hodný člověk osvojil společně s jejím bratříčkem Olíkem, se kterým vyrůstala na kterého je zvyklá. 😽 Možné je též adoptovat Theušku do domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije – v novém domově nutně potřebuje společnost další kočičky či kocourka, samotné by jí totiž bylo velmi smutno. 😽 Nutností pro její osvojení jsou též zabezpečené podmínky.