Tiffany

Tiffany – bílomourovatá kočička (č. 1400)

Věk při příjmu: cca 1 rok
Přijatá: 17. 11. 2022

Napoprvé nalezla nový domov: 15. 12. 2022
Kvůli alergii majitelky se k nám vrátila zpět: 28. 2. 2023

Odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Hajníková – tel. 778 777 152, email: I.Kyrylova@seznam.cz


Krasavice na první fotografii je přítulná kočička, která se zatoulala do zahradnictví Erika ve Svojkovicích. I přes snahu najít majitele, nikdo se nehlásil. Takže místní zahradnice krmily až najednou – kočička porodila v areálu. Jedná se o klasický případ – vyhozená a nevykastrovaná číča, takže s outěžkem. A z outěžku se vyklubala tři koťátka – dva kluci a slečna.

Prosba na nás zněla: Můžeme je prosím odchytit, mohli byste pomoci? Kolegyně přijely a kočičku odchytily. Původně jsme ji chtěli vracet do lokality zpět, ale je to taková nádherná milá kočičí lady, takže nakonec zůstala u nás. Velmi rychle pochopila, jak je uvnitř dobře.

Tiffany kompletně podstoupila tzv. veterinární kolečko (tj. odčervení, testování na nemoci FIV a FeLV, kastraci, čipování i dvojí očkování) a v prosinci 2022 nalezla nový domov. U její nové majitelky se ale bohužel projevila velmi silná alergie, a proto se k nám koncem února 2023 Tiffany vrátila nazpět. 😿

Tiffany tudíž bude hledat nový milující domov napodruhé – tentokrát již opravdu nastálo. Nutností pro její adopci jsou též zabezpečené podmínky.