Tramínka

Tramínka – trojbarevná kočička

Věk při příjmu: cca 1 až 2 roky
Přijatá: 21. 1. 2023
Odčervená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Hajníková – tel. 778 777 152, email: I.Kyrylova@seznam.cz


Tramínka pochází ze stejné lokality jako kočička Winifred, tj. z Chvojkovic. Místní koňáci mají tu smůlu, že jim tam nezodpovědí sousedi hází svoje namnožené kočky. Nejprve jsme řešili Winifred a teď se objevila tahle fešanda – březí. 😿 O koťata se nálezci postarali, ta už mají svoje domovy.

Maminka byla bez zájemců, takže jsme se dohodli, že ji převezmeme k nám. Moc děkujeme, že nálezci uhradili i její kastraci. Takže tříbarevná mladá fešanda, u nás nazvaná Tramínka, je již po testech na nemoci FIV a FeLV (s negativním výsledkem), po kastraci, čipování. Absolvovala též několik odčervení a očkování.

Traminka je milá kočička, která je stále trochu obezřetná, ale přijde si pro pohlazení, s oblibou ráda nastavuje hlavičku a něžně okusuje. Je velmi submisivní k ostatním kočkám, ale chce se kamarádit. Miluje lidské jídlo a ráda žebrá, když někdo jí u stolu. Vidíme velký pokrok od téměř neochočené kočky k postupně se mazlící holčičce, ale budoucí majitele musí být trpěliví a dát jí čas se ukázat v celé její kráse! Klidně ale může být jako jediná kočička v domácnosti. Nutností pro její osvojení jsou zabezpečené podmínky.