Vanilka

Vanilka – kočka, narozená cca 2017, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená
FIV/FeLV negativní

Přijata: 11. 12. 2018

Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Vanilka byla nalezena společně se svojí malou dcerunkou berunkou Mandličkou. Obě byly nemocné, zanedbané a nešťastné, že nikomu nepatří.

Vanili je ta nejvzornější kočičí mamina a zároveň naprosto zlatá čičinka. Pořád by se jen mazlila, chovala a mudlala s člověkem. A neopomíná také neustále připomínat, že je třeba udržovat misky plné, bo hlad je furt a svobodná matka se musí ohánět…

Nejradši si přijde pohovět člověku na hrudník nebo na klín, když leží s posteli. Je to prostě TAK sladká micina, že kdyby byla ještě sladší, dostanete cukrovku jen z pohledu na ni. Zároveň je taková skromná a nenápadná. Jednoduše nejlepší kočičí společnice ever!

Ostatní kočičáky má moc ráda a naprosto bezmezně miluje i psiska – čistí je, spinká s nimi v pelíšku, prostě je zbožňuje.

Vanilka má s Mandlí velmi blízký vztah i po odstavení, když už je „malá“ sama dospělá. Hrají si spolu, spinkají v klubku – prostě velká láska. Kdyby tak našly společný domov, bude to pro ně opravdu happyend.

Vanilí hledá domov v bytě nebo domě se zabezpečeným výběhem.