Wanda

Wanda – černá kočička

Narozena: cca v polovině dubna 2022
Přijatá 25. 5. 2022
Odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Věra Mattasová – tel. 603 811 878, email: vera.mattasova@kocici.cz


Wanda je jedno ze čtyř koťátek, které přivedla toulavá kočka do garáže sestry naší depozitní tety Ivanky. Celou rodinku krmila a hlídala tak, abychom zvládli co nejlépe odchytit. Což se jí nakonec také podařilo krátce poté, co máma koťata opustila.

Společně s bráškou Pietrem je Wanda v depozitu tety Adély a její dcerky Johanky. Úspěšně kolonizovala celé území, je to velká (malá) průzkumnice. Je velice aktivní, hravá a nebojácná. 😻Společně s bráškou Pietrem se skamarádili s depozitním kočičím strejdou Asmodeem, který si je vzal pod své ochranné packy. A všichni si užívají plnou misku, veliké škrábadlo, měkoučkou postýlku a v ní několik milujících náručí.

Wanda má za sebou kompletně tzv. veterinární kolečko (odčervení, testování na FIV a FeLV, dvojí očkování, kastraci i čipování), a tudíž je plně připravena k osvojení novou milující rodinou. Je vhodná k dětem – od nejútlejšího věku je zvyklá na společnost dítěte a též miminka. 😽

Úplně nejlepší by bylo, pokud by Wanda mohla do nového domova odejít společně se svým bratříčkem Petrem – jsou na sebe od malička fixovaní. 😽 Pokud není možné si je osvojit oba, může Wanda též odejít do takové domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije – v novém domově potřebuje mít kočičí společnici či společníka, samotné by jí totiž bylo pravděpodobně velmi smutno. Nutností pro osvojení jsou též zabezpečené podmínky.