Zikmund

Zikmund – kocourek (č. 1211)

Narozený: začátkem září 2020
Přijatý: 4. 9. 2020
Odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný
FeLV / FIV negativní

Poprvé umístěný do nového domova: 22. 12. 2020
Vrácen z adopce zpět do spolku: říjen 2021

Kontakt: Petra Kalenská, Praha – tel. 702 025 513, email: Tyna2012@seznam.cz


Tento krásný kocourek je že skupiny koťátek, která byla začátkem září 2020 nalezená slepá a ještě s pupečníkovou šňůrou pohozená kousek od nádraží v Berouně. Po nálezu se dostal do dočasné péče k tetě Barboře do Prahy. Absolvoval zde kompletní veterinární kolečko (odčervení, očkování, čipování) a spolu se svým bráškou Hanzelkou v prosinci 2020 nalezl nový domov.

Po cca 10 měsících se bohužel oba z adopce vrátili zpět poté, co se jejich páníčkům narodilo miminko. Soužití miminka a kocourků prý v novém domově nefungovalo. Jejich nová depozitní teta Petra nicméně zjistila, že po návratu jsou oba kluci zcela čistotní, bezproblémoví, velice hodní. Jsou naprosto zlatí  – mazliví a přátelští. ❤️

Zikmund je více chovací a více reaguje na muže. 🙂 Hanzelka je více „válecí“ typ kocourka.

S bráškou  jsou úžasná rozkošná milá dvojice kočičáků, kteří nesmí u ničeho chybět. Jestli hledáte dva skvělé pomocníky, kteří vás zahrnou mega horou kočičí lásky, jste tady správně.  ❤️ Moc si přejeme, aby se pro oba kluky podařilo napodruhé najít stabilní láskyplný domov – v zabezpečených podmínkách a bez velmi malých dětí.