Žmolenka

Žmolenka – kočička, narozena cca 2015, kastrovaná, FIV/FeLV negativní, odčervená, čipovaná, očkovaná


Depozitum Pavlíny Pánové – tel.: 723 922 206 (sms), email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Děkujeme.)


Žmolí k nám byla přijata poté, co se cca rok toulala v Plzni na Slovanech, v okolí nám. Milady Horákové. Místní ji krmili, ale ona strašně, strašně moc toužila hlavně po mazlení a tulení… Cpala se lidem do domu, do auta – prostě kamkoli, aby jim mohla být nablízku.

Při příjmu jsme měli dost strach o její zdraví – byla totiž nesmírně nafouklá a vycházely dost nepěkné hodnoty z krve. Ale vše bylo způsobené nevhodným krmením venku, jedna z krmiček si prostě nedala vysvětlit, že kočka by neměla dostávat zkažené zbytky od stolu.

Žmolí po příchodu do depozita rozkvetla jako růžička. Je naprosto nadšená z pobytu v bytě. Z okna se, pro jistotu, ani nepodívá, aby ji to náhodou snad nevtáhlo zase ven. A že by se cpala do dveří? No to ani omylem. Cpe se zásadně jen do postele a na gaučík.

Žmolí je věrná asistentka všech dostupných dvounožců. Hlídá si, aby od nich nebyla moc daleko. Ale zároveň není „otravná“, stačí jí být pouze poblíž a mazlinkat se když to jde. Co se týká dalších koček, Žmolí je prostě neřeší. Nemá s nikým sebemenší problém a dokoce si sem tam i ráda pohraje s koťaty.

Tahle fortelná samice je jednoduše dokonalá a krásná kočičí lady, s každým vyjde a umí být skvělou společnicí pro svého vyvoleného člověka. A jako bonus je bezvadně měkkoučká a muchlací jak polštářík.

Hledáme pro ni trvalý domov pouze v bytě či domě s bezpečným výběhem. Nepohrdne vhodným kočičím kamarádem, ale mohla by klidně být i jedinou číčou v domácnosti.