Máme radost z našeho nového stanu! :)

Jak zajisté víte, na činnost naší Sekce na ochranu koček pod Svobodou zvířat Plzeň si vyděláváme také prodejem kočičích pelíšků, hraček pro kočky, kočičích štěstíček či jiných krásných drobností s kočičí tématikou.

Za poslední dva roky jsme se zúčastnili již více než různých 40 akcí. Cílem je nejenom vydělat si na neustále vznikající veterinární náklady (náš prodej jde v plné výši právě na úhradu těchto nákladů), ale také pozitivně působit na širokou veřejnost s cílem zlepšení situace kočiček ve společnosti (kočka jako zvíře v zájmovém chovu, včasná kastrace, nekupuj / adoptuj atd.).

Doposud jsme se účastnili pouze akcí, které byly konány uvnitř (velikonoční a vánoční jarmarky, blešáky, kočičí výstavy atd.). Nyní, díky skvělé společnosti Expodum.cz, která nabízí rozkládací nůžkové stany , se budeme moci začít účastnit i venkovních akcí. Ať už Evropského dne sousedů, různých slavností, trhů, ale i dalších charitativních akcí konaných venku. Takový dar je pro nás obrovským přínosem. Ještě jednou firmě Expodum moc děkujeme! ❤️