Nákupem některé z tašek pomůžete kočičkám bez domova

Připravili jsme si pro Vás novou krásnou edici nákupních tašek, jejichž koupí pomůžete kočičkám z depozit našeho spolku, pro které hledáme nové domovy. Výtěžek z prodeje těchto tašek bude použit na úhradu veterinárních ošetření kočiček, případně na nákup krmiva či steliva. ❤️ 🐈

Jestliže hledáte námět na vánoční dárek a již jste si zakoupili náš charitativní kalendář, zde se nabízí další tip – s dobrým skutkem jako bonusem.  Věříme, že se Vám některá z tašek zalíbí. 🙂 Za Váš nákup a tím i podporu kočiček v naší péči Vám předem patří náš veliký dík! ❤️ 🐈 🙏


 

Krásná oranžová taška z recyklovaných PET lahví

Rozměr: 41 x 30 cm
Cena: 200 Kč

 

 

Krásná modrá taška z eko bavlny

Rozměr: 38 x 42 cm
Cena: 200 Kč

 

Tašky zasíláme poštou, poštovné je dle tarifu České pošty. Je možné se též domluvit na osobním předání v Plzni (případně nárazově v Karlových Varech, Praze nebo Českých Budějovicích).


Jak můžete některou z tašek objednat? Objednávku lze provést emailem adresovaným na email info@kocici.cz nebo vera.mattasova@kocici.cz nebo přes facebook (napište nám prosím soukromou zprávu naší facebookové stránce).

Jak uhradit? Na základě Vaší objednávky na náš email či facebook (viz odstavec výše) Vám v emailové či facebookové zprávě sdělíme variabilní symbol a též číslo našeho transparentního účtu vedeného u Fio banky, kam zašlete celkovou částku včetně poštovného. Po připsání částky na náš účet tašku odešleme na vaši adresu.


Tašky si blíže můžete prohlédnout v následující fotogalerii (klikem na fotografii foto zvětšíte):