Naše charitativní nástěnné a stolní kalendáře na rok 2021

Edit – červen 2021: Všechny charitativní kalendáře na rok 2021 jsou již vyprodány.


I v letošním roce budeme velice rádi, pokud naši činnost podpoříte nákupem některého z charitativních kalendářů, které jsme pro Vás připravili. Vánoce se blíží, a proto mnozí jistě oceníte tento nádherný dárek pro každého milovníka koček, navíc dárek s dobrým skutkem. ❤️ 🙏 🐈

Jakožto modelky pro tyto kalendáře zapózovaly kočičky, pro které hledáme nové domovy, anebo kočičky, které prostřednictvím našeho spolku již nové domovy úspěšně nalezly.

Celý výnos z prodeje těchto kalendářů bude použit na úhradu veterinárních nákladů našich kočičích svěřenců, v průměru se totiž staráme o 90 kožíšků. Doufáme, že Vás některý z těchto kalendářů osloví. Za Vaši podporu formou nákupu kalendáře předem velice děkujeme! ❤️ 🙏 🐈


Nástěnný kalendář – formát A3 (13 listů, lesklý křídový papír) – cena: 320 Kč

Stolní kalendář – rozměry 26 cm x 17 cm – cena: 280 Kč

Kalendáře zasíláme Českou poštou, buď obyčejně za 30 Kč, anebo doporučeně za 60 Kč. Je možné se též domluvit na osobním předání v Plzni (případně nárazově v Karlových Varech, Praze nebo Českých Budějovicích).


Jak můžete tento kočičí kalendář objednat? Objednávku lze provést emailem adresovaným na email info@kocici.cz nebo vera.mattasova@kocici.cz nebo přes facebook (napište nám prosím soukromou zprávu naší facebookové stránce). Kalendář můžete též objednat přes e-shop Svobody zvířat.

Jak uhradit? Na základě Vaší objednávky na náš email či facebook (viz odstavec výše) Vám v emailové či facebookové zprávě sdělíme variabilní symbol a též číslo našeho transparentního účtu vedeného u Fio banky, kam zašlete celkovou částku včetně poštovného.

Po připsání částky za Vámi objednaný kalendář jej odešleme na vaši adresu.


Vybrané fotografie z nástěnného i stolního kalendáře si můžete prohlédnout v následující fotogalerii: